Sıva Kurutma Hizmeti

Sıva kurutma hizmeti sadece inşaat halindeki binalarda değil, aynı zamanda aktif olarak kullanılmakta olan binalarda da firmamız tarafından verilmektedir.

Sıva nem kurutma hizmeti kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde sıva kurutma cihazları ile verilmekte olup, binaların çok daha sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlamakta ve beton üzerine uygulanacak olan diğer materyallerin çok daha düzgün bir şekilde işlevlerini yerine getirmesine yardımcı olmaktadır.

Sıva kurutma hizmetleri sıvanın yapılmasından hemen sonra alınması gereken bir hizmet olup, kaybedilen her zaman dilimi sıvanın niteliğini kaybetmesine ve ilerleyen dönemlerde sıva atılan alanlarda nemlenme sorunlarının ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Sıva atma işlemi sonrasında hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken sıva kurutma işleminde mutlak suretle sıva kurutma cihazı kullanılması gerekmektedir.

Sıva kurutma cihazı atılan sıvanın üzerindeki nemi derinlemesine bir şekilde suya dönüştürmekte ve bu sayede nemin daha hızlı ve daha sağlıklı bir şekilde kurutulmasını sağlamaktadır.

Aktif olarak kullanılmakta olan binalarda da oluşan nemlenme ve rutubetlenme sorunu kurutma cihazları yardımıyla çözülebilmektedir.

Ancak kullanılmakta olan binalarda durum inşa halinde olan binalardakinden biraz farklı işlemektedir.

Öncelikle sıva tamamen kurutulmalı sonrasında betondan iyice temizlenmelidir.

Sonrasında ise sıva atma işlemi tekrar yapılarak yapılan sıva hızlı bir şekilde kurutma cihazı yardımıyla kurutulmalıdır.

Bu işlem sonrasında nemlenme olan alanda bir daha nemlenme sorunu ile karşılaşma ihtimali yok denecek kadar az olmaktadır.

Sıva kurutma hizmeti verilirken dikkat edilmesi gereken en önemli husus kurutma işlemi yapılacak alana kurutma cihazının doğru şekilde konumlandırılması olmalıdır.

Bu konumlandırma işlemi kurutulacak olan alanın tamamını görebilecek bir yere cihazın konumlandırılması işlemi ile başlamaktadır.

Bu şekilde bir konumlandırma yapıldığında cihazdan maksimum verim alınabilmekte ve alan eşit bit şekilde kurutulduğundan çok daha hızlı ve etkili sonuçlar alınabilmektedir.

Sıva nem kurutma hizmetleri vermekte olan firmamızda temin edebileceğiniz sıva kurutma cihazlarını direk satın alabileceğiniz gibi kiralama yöntemini kullanarak temin edebilir ve kısa süreli çalışmalarınızı daha az maliyet ile uygun bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Sıva kurutma cihazı satın almak ya da kiralamak için firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde yaşadığınız sorunun ne olduğunu, inşa halindeki bir binada mı yoksa aktif olarak kullanılmakta.

Olan bir binada kurutma işlemi yapılacağını ve adres bilgilerinizi paylaştığınızda hiç vakit kaybetmeden en doğru seçim firmamızın uzman personelleri tarafından yapılacak ve kurutma işleminiz için cihaz adresinize kadar getirilecektir.

Sıva kurutma hizmeti için firmamızı aramanız sadece sıvanızın o an için kurutulmasını sağlamak ile kalmayacak ilerleyen dönemlerde de nemlenme ve rutubetlenme gibi sorunlar ile karşılaşma ihtimaliniz en aza indirgenmiş olacaktır.

Nemtek Sıva Kurutma Hizmeti

#sıvakurutmahizmeti #sıvanemkurutmahizmeti #nemteksıvakurutmahizmeti

SIVA KURUTMA HİZMETİ

5/5 (2)

Lütfen Puanlama Yapın

Zemin Kurutma Hizmeti

Zemin kurutma hizmeti firmamız tarafından üstün teknolojiye sahip farklı özelliklere ve hacimlere sahip olan her türlü zemini rahatlıkla nemden kurtarabilen yapıya sahip cihazlar ile verilmekte ve son derece başarılı sonuçlar alınmaktadır.

Zemin nem kurutma hizmeti özellikle yapım aşamasında olan binalarda mutlak suretle alınması gereken bir hizmettir.

Zemin kurutma işlemin gerçekleştirilmemesi hem zeminin üzerine herhangi bir şekilde farklı uygulamaların yapılmasına olanak vermeyecek hem de zemin ilerleyen dönemlerde nemlenme, rutubetlenme ve hatta aşırı ıslak kalmaktan dolayı küflenme sorunları ile kullanılamaz durumlara gelebilmektedir.

Zemin kurutma hizmetleri firmamız aracılığı ile temin edilebilecek cihazlar ile alındığında zemin derinlemesine kurulabilmekte ve bu işlem son derece hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

Zemin kurutma işleminde farklı yöntemler kullanılabilmektedir.

Bu yöntemlerin başında zemine hiçbir işlem yapmadan kendi kendisine kurumasını beklemek gelmektedir.

Ancak bu yöntem kurutma anlamında hiçbir işe yaramadığı gibi daha da zemine zarar vermektedir.

Bu yöntem zemin Güneş’in sıcaklığından faydalanılarak kurtulmakta olduğundan dolayı ve Güneş’in sıcaklığı zeminin tamamına eşit bir şekilde ve eşit sıcaklıkta vurmadığı için zeminin bir kısmı kurtulmakta bir kısmı tam anlamıyla kurutulmamaktadır.

Bu durum zeminin nemli kalan kısmındaki ıslaklığın hızlı bir şekilde kurutulan kısma ilerleyerek kuruyan kısmın tam kurutulduğunun düşünüldüğü anda tekrar nemlenmesine neden olmaktadır.

Zeminin kurutulması işleminde kullanılacak yanlış yöntemler ve cihazlar zemine zarar vererek zeminin deforme olmasına neden olabilmekte ve bu durum ekstra maliyetler ve zaman kaybına neden olarak inşaatların geç tamamlanmasına neden olabilmektedir.

Zemin kurutma hizmeti vermekte olan firmamız sadece inşa halinde olan binalarda değil, kullanılmakta ve yaşanılmakta olan binalarda da bu hizmeti aynı cihazlar ile vermekte olup,

yaşam alanı olarak kullanılan binalarda meydana gelen nemlenme ve rutubetlenme olayları ile mücadele etmekte ve kısa sürede ortamda olmaması gereken fazla nemi ortamdan uzaklaştırmaktadır.

Kurutma işlemi sırasında gerek inşa haline olan binalarda gerekse de yaşam alanı olarak kullanılan binalarda kullanılan cihaz tipleri aynı olmakta birlikte sadece kurutulacak zeminin büyüklüğüne göre cihaz farklılığı olabilmektedir. 

Zemin nem kurutma hizmetleri sırasında kullanılan cihazların hepsinin çalışma mantığı zemin üzerindeki nemi yoğunlaştırarak suya dönüştürmedir.

Suya dönüştürülen nem bu yöntem sayesinde cihazın deposuna hapsedilmekte ve ortamdaki nem dengesi sağlanmaktadır.

Her cihazın deposunun farklı bir iç hacmi bulunmakta olup, cihaz seçiminde bu iç hacmi göz önünde bulundurarak seçim yapmak hem kurutma sürecini kısaltacak hem de kurutmanın çok daha hızlı olmasını sağlamaktadır.

Zemin kurutma hizmeti almak için firmamız ile irtibata geçtiğinizde cihaz seçiminden kullanımına ve hatta adrese teslimine kadar pek çok konuda size destek olarak zemininizi en kısa sürede kurutmak için gerekli çalışmalar hızlı bir şekilde yapılacaktır.

Nemtek Zemin Kurutma Hizmeti

#zeminkurutmahizmeti #zeminnemkurutmahizmeti #nemtekzeminkurutmahizmeti

ZEMİN KURUTMA HİZMETİ

5/5 (1)

Lütfen Puanlama Yapın