Zemin Betonu Nasıl Atılır

Zemin betonu nasıl atılır bu konu gerçekten çok önemli olmakla beraber sonrasında yapılacak işlemlerin düzgünlüğü açısından önemli bir husus olmaktadır.

Eğer zemin betonu yapmak istiyorsanız ve eğer betonu toprak üzerine atacaksanız toprak önceden sıkıştırılmalıdır.

Eğer betonu kayalık zemin üzerine atacaksanız zeminin gevşek kısımlarını iyice temizleyerek yapmanız gerekir.TTK 355 150x150 - Zemin Betonu Nasıl Atılır

Zemin betonu kurutma işlemi ise doğal yollar ile uzun sürmektedir. Ancak, eğer firmamızdan kurutma cihazı kiralarsanız kurutma işleminiz çok kısa sürede tamamlanacaktır.

Zemin betonu yapacaksanız öncelikle eğer daha önceden varsa beton tabakasının temizlenmesi gerekir. Yeni beton atarken kalıbın toz veya pislik toplamaması için en alt kısımda boşaltma yerinin bırakılması gerekmektedir.

Beton kalıplarının sağlam olması, su emen yerlerin temizlenmesi, betonu dökecek olan elemanların kesinlikle eğitimli olması ve beton dökme işleminin yapılacağı mevsim ne ise ona göre tedbirlerin alınması da önemlidir.

Betonu yerleştirme işlemi ise çok dikkatli yapılmalıdır. Kalıbın zarar görmemesi için donatının oynatmadan yerleştirilmesi gerekmektedir.

Zemin betonu yapılırken beton her zaman kalıpların ortasına düşey olarak dökülmelidir. Ayrıca, beton dökümü esnasında kesinlikle vibratör kullanılmalıdır.

En önemli detaylardan biri de beton yeterli derecede katılaşıncaya kadar betonun soğuktan, yağmurdan, sıcaktan, selden ve betonu tehlikeye atacak her türlü sıkıntıdan korumak gerekmektedir.

Eğer beton dökme işlemini yaptıysanız ve bir an önce kurumasını istiyorsanız ıslak zemin betonu kurutma işlemini hızlandırmak için firmamızdan uygun fiyatlar ile zemin kurutma cihazı kiralayabilirsiniz.

Zemin betonunu kurutmadan diğer bir uygulamaya geçemeyeceğiniz için kurutma işlemini en iyi şekilde yapmanız gerekmektedir.

Bunun için ise, firmamızdan kiralayacağınız kurutma cihazı işlemi hızlandırmanıza yardımcı olacaktır.

Eğer zemin betonu ıslak veya nemli iken üzerine uygulama yapılırsa yapılan hiçbir uygulama sağlıklı olmayacaktır. Zemin ıslak kaldığı için ilerde nem ve rutubet sorunu ile karşılaşabilirsiniz.

Bütün bu sorunlar ile karşılaşmamak için ise kurutma işlemini hemen yaparak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Zemin betonu yaptıktan sonraki süreç kuruma sürecidir. Bu süreç ısıtıcılarla veya güneş ile yapılırsa kuruma işlemi tamamen olmayacağı için neme davetiye çıkaracaktır.

Eğer beton kurutma işlemini kurutma cihazları ile yaparsanız hem zamandan kazanırsınız hem de bir sonraki uygulamalara bir an önce geçebilirsiniz.

Zemin beton nem kurutma işlemi inşaat sektörünün adeta kalbidir.

Eğer verdiğiniz onca emeğin boşa gitmesini istemiyorsanız ve işlerinizin hızlanması için çare arıyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Oldukça uygun fiyata kiralayacağınız kurutma cihazı sayesinde ıslak betonu kolaylıkla kurutabilirsiniz.

Eğer zemin betonu temiz ve kuru olarak teslim etmek istiyorsanız o zaman bize ulaşarak hizmet talep edebilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve kaliteli işçiliğimiz ile kurutma işlemleriniz için en iyi hizmeti sunuyoruz.

Zemin beton nemi kurutma işlemi için gerekli olan tek şey beton kurutma cihazıdır. Bu cihazı ise firmamızdan temin ederek kurutma işlemini en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Zemin betonu nasıl atılır sorusunun cevabını artık biliyorsunuz. Betonu attıktan sonra kurutma işlemi için bize ulaşabilirsiniz.

#zeminbetonunasılatılır #zeminbetonunasılyapılır #zeminbetonnemikurutma

Zemin Betonu Nasıl Atılır

5/5 (1)

Lütfen Puanlama Yapın

Parke Nemi Kurutma

Parke nemi kurutma işlemi çok önemli olmakla beraber ıslanmış veya parke döşeme öncesi olacak olan yerin kuru olması gerekli olmaktadır.

Bu uygulama olması için tam donanımlı bir firmadan yardım almak işlem süresini kısaltabileceği gibi, sorununun daha da büyümesinin önüne geçecektir.

Parke kurutma cihazı kiralama firması aradığınızda ilk olarak firmamız akla gelmeli parke sorunlarınızda bu şekilde nemli parke kurutma işlerinizi kısa sürede tamamlamaktadır.

Profesyonel parke kurutma cihazları ve tecrübeli personelleri ile nemli ve ıslak olan parkeleriniz kısa sürede kurutulması ve bir daha nem sorunu ile karşılaşmaması için gerekli tüm önlemler firmamız tarafından alınmaktadır.

Parke döşendiğinde üstleri kuru gibi görünse de burada bahsetmekte olduğumuz kuruluk parkenin altı ve ara kısımlarında olması gereken kuruluktur.

Eğer bu kısımlar ıslak bir şekilde bırakılırsa parkeler bir müddet sonra şişme yaparak yerlerinden çıkacak ve deforme olmaya başlayacaklardır.

Parke uygulaması öncesi yapılacak olan alanı kurutabilmek için yüksek üfleme gücüne sahip bir cihaz gerekmektedir.TTK 355 150x150 - Parke Nemi Kurutma

Parke kurutma cihazı aynı zamanda ortamda oluşabilecek nemi dengeleyip parkenin alt ve ara kısımlarında oluşan nemi buharlaştırıp ortamdan yok etme özelliğine de sahip olmaktadır.

Parke kurutulması uygulamasında dikkat edilecek birkaç nokta mevcuttur.

Parke nemi kurutma işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken bir başka nokta ise parke döşenecek olan alanın bağıl neminin %50 ile %60 arası olması gerektiğidir.

Bu değerler olmaması durumunda parkelerinizin sağlıklı bir şekilde olmayacak ve özellikle parkelerin birbiri ile birleşme noktası tutmayacaktır.

Parke nem kurutma firması olarak yukarıda değindiğimiz iki konuya son derece dikkat etmekteyiz.

Parke kurutma cihazı ihtiyacınızda bizimle iletişime geçip, sorunlu olan parkelerinizi kurutma talebinde bulunduğunuzda kurutulacak olan alanın metrekare bilgisi ile adres bilgilerinizi paylaşmanız yeterli olmaktadır.

Sizi bilgilendirdikten sonra mümkün olan en kısa süre içerisinde kurutma cihazı adresinize gönderilecek ya da getirilecektir.

Kurutma cihazı kullanımı hakkında firmamız tarafından gerekli bilgiler tarafınıza verilecek olup, cihaz çalışır bir şekilde tarafınıza teslim edilecektir.

Eğer kurutma işinde çalıştırabileceğiniz ve tecrübesi olan bir personeliniz bulunmamaktaysa gerekli personel firmamız tarafından temin ediyor ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmış olursunuz.  

Parke nem kurutma firmaları içerisinde vermiş olduğumuz hizmet, cihazlarımızın özellikleri ve titiz çalışmamız ile daha çok tercih edilmekte olan bir firmayız.

Siz değerli müşterilerimiz de evde parke nemi alma kurutma işlemlerinizde bizimle çalıştığınızda aradaki farkı görecek ve hizmetimizden memnun kalacaksınız.

Parke nem kurutma işlemi yapılmadığı takdirde yapılmış olan parke uygulamasına zarar verilebilmekte ve çok kötü bir koku olmasına sebep vermekle birlikte birde sağlığımızı büyük oranda tehdit edecektir.

Bu yüzden bu tür uygulamalarda profesyonel parke nem alma kurutma cihazı ve profesyonel firma yardımı almak izlenebilecek en güvenli yol olmakta olup sizlere bu hizmeti vermek için bizi aramanız yeterlidir.

#parkenemikurutma #parkenemkurutma #parkekurutma #parkenemikurutmacihazı

Parke Nemi Kurutma

5/5 (1)

Lütfen Puanlama Yapın