Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en iyi hizmet kalitesi anlayışıyla çalışmaktayız...

Sıva Kurutma Hizmeti

Sıva Kurutma Hizmeti

Sıva kurutma hizmeti sadece inşaat halindeki binalarda değil, aynı zamanda aktif olarak kullanılmakta olan binalarda da firmamız tarafından verilmektedir.

Sıva nem kurutma hizmeti kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde sıva kurutma cihazları ile verilmekte olup, binaların çok daha sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlamakta ve beton üzerine uygulanacak olan diğer materyallerin çok daha düzgün bir şekilde işlevlerini yerine getirmesine yardımcı olmaktadır.

Sıva kurutma hizmetleri sıvanın yapılmasından hemen sonra alınması gereken bir hizmet olup, kaybedilen her zaman dilimi sıvanın niteliğini kaybetmesine ve ilerleyen dönemlerde sıva atılan alanlarda nemlenme sorunlarının ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Sıva atma işlemi sonrasında hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken sıva kurutma işleminde mutlak suretle sıva kurutma cihazı kullanılması gerekmektedir.

Sıva kurutma cihazı atılan sıvanın üzerindeki nemi derinlemesine bir şekilde suya dönüştürmekte ve bu sayede nemin daha hızlı ve daha sağlıklı bir şekilde kurutulmasını sağlamaktadır.

Aktif olarak kullanılmakta olan binalarda da oluşan nemlenme ve rutubetlenme sorunu kurutma cihazları yardımıyla çözülebilmektedir.

Ancak kullanılmakta olan binalarda durum inşa halinde olan binalardakinden biraz farklı işlemektedir.

Öncelikle sıva tamamen kurutulmalı sonrasında betondan iyice temizlenmelidir.

Sonrasında ise sıva atma işlemi tekrar yapılarak yapılan sıva hızlı bir şekilde kurutma cihazı yardımıyla kurutulmalıdır.

Bu işlem sonrasında nemlenme olan alanda bir daha nemlenme sorunu ile karşılaşma ihtimali yok denecek kadar az olmaktadır.

Sıva kurutma hizmeti verilirken dikkat edilmesi gereken en önemli husus kurutma işlemi yapılacak alana kurutma cihazının doğru şekilde konumlandırılması olmalıdır.

Bu konumlandırma işlemi kurutulacak olan alanın tamamını görebilecek bir yere cihazın konumlandırılması işlemi ile başlamaktadır.

Bu şekilde bir konumlandırma yapıldığında cihazdan maksimum verim alınabilmekte ve alan eşit bit şekilde kurutulduğundan çok daha hızlı ve etkili sonuçlar alınabilmektedir.

Sıva nem kurutma hizmetleri vermekte olan firmamızda temin edebileceğiniz sıva kurutma cihazlarını direk satın alabileceğiniz gibi kiralama yöntemini kullanarak temin edebilir ve kısa süreli çalışmalarınızı daha az maliyet ile uygun bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Sıva kurutma cihazı satın almak ya da kiralamak için firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde yaşadığınız sorunun ne olduğunu, inşa halindeki bir binada mı yoksa aktif olarak kullanılmakta.

Olan bir binada kurutma işlemi yapılacağını ve adres bilgilerinizi paylaştığınızda hiç vakit kaybetmeden en doğru seçim firmamızın uzman personelleri tarafından yapılacak ve kurutma işleminiz için cihaz adresinize kadar getirilecektir.

Sıva kurutma hizmeti için firmamızı aramanız sadece sıvanızın o an için kurutulmasını sağlamak ile kalmayacak ilerleyen dönemlerde de nemlenme ve rutubetlenme gibi sorunlar ile karşılaşma ihtimaliniz en aza indirgenmiş olacaktır.

Nemtek Sıva Kurutma Hizmeti

#sıvakurutmahizmeti #sıvanemkurutmahizmeti #nemteksıvakurutmahizmeti

( Toplam : 68 Puan ) ( Oyveren : 21 Kişi ) ( ortalama : 80  Puan )
  • Bizimle Bağlantıda Kalın :
  • Sıva kurutma hizmeti sadece inşaat halindeki binalarda değil, aynı zamanda aktif olarak kullanılmakta olan eski binalarda da firmamız tarafından verilmektedir.
  • ZEMİN KURUTMA