Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en iyi hizmet kalitesi anlayışıyla çalışmaktayız...

Zemin Kurutma

Zemin Kurutma

Zemin Kurutma inşaatlarda atılan temelden itibaren dikkatli bir şekilde yapılması gereken bir uygulamadır.

Isımak ısıtıcı ile zemin kurutma işlemlerini zemin döşeme ürünleri sonunda da rahatlıkla ve güvenle yapabilirsiniz.

Zemin kurutma işlemleri özellikle ahşap bir zemin döşemesine sahip olan alanlarda hem döşeme ürününe zarar vermeden hem de ıslaklığın tamamının kuruduğundan emin olunarak yapılması gereken bir işlemdir.

Özellikle yangın sonrasında söndürme çalışmaları bittiğinde yeniden kullanım için yapılan temizlik ve restore çalışması sırasında kurutma işleminin yapılabilmesi için ısımak güvencesi altında bulunan ısıtıcı ve kurutucu cihazlardan faydalanabilirsiniz.

Zemin ıslaklığı sonucunda rutubet ve küf oluşumu meydana gelecektir. En çok gider tesisatındaki sorunlardan dolayı banyo ve tuvaletteki fayans zemin döşemelerinde koku meydana gelebilmektedir.

Bu kokunun kaynağının tespit edilmesi sadece termal kameralar ile yapılabilmektedir.

Tüm zemin döşemesini yeniden yapsanız bile ıslaklığı gidermediğiniz ve zemini kurutmadığınız takdirde koku veya rutubet yeni yapılan zemin döşemesinde yeniden meydana gelecektir.

Zemin döşemesi denildiğinde sadece ev veya ofislere yapılan klasik zemin döşeme ürünleri aklınıza gelmemelidir.

Özellikle otopark veya alışveriş merkezleri gibi oldukça geniş bir alan büyüklüğüne sahip olan yerlerde zemin döşemesinin daha dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Parke veya fayans kaplı olan bir zeminin yapım aşamasında olan zemin ile kuruma süreleri farklılık gösterebilmektedir.

Bu noktada dikkat edilmesi gereken döşeme kaplı olan alanda herhangi bir kırma işlemi yapmadan kurutma uygulamasını yapabilmektir.

Islak Zemin Nasıl Kurutulur?

Isımak zemin kurutma cihazı ile evinize yeni yaptıracağınız zemin kaplama ürünü uygulaması yaptırmadan önce kullanarak ıslaklık konusunda önceden önleminizi alabilirsiniz.

Zemin döşeme oldukça pahalı olmasının yanı sıra sürekli değişim yapılacak bir uygulama değildir. Bunun için de zemin döşemelerinin yapım aşamasında kurutması yapılarak daha uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz.

Sorunlu zeminler için ısımak zemin kurutma cihazı kiralama hizmetimizden faydalanarak oldukça uygun fiyatlarla zemin kurutma işleminizi yaptırabilirsiniz.

Zemin Hangi Cihazlar İle Kurutulur?

Isımak ısıtıcılar farklı mekânlarda kullanım için uygun olan ısıtıcıları geliştirmiştir. Her alanda kullanacağınız ısıtıcının özellikleri de birbirinden farklıdır.

Özellikle zemin gibi kalın alanlarda kurutma işleminin etkili olarak yapılabilmesi için ısımak ısıtıcılar gibi yüksek fan ve ısı verme kapasitesine sahip olan ürünleri tercih etmelisiniz.

Üstelik ısımak ısıtıcılar hemen her sıcaklık değerinde rahatlıkla çalışabilmektedir. Üstelik mazotlu ısıtıcılarda da fanlara takabileceğiniz ısı yayan hortumlar ile de birden çok alan üzerinde ısıtıcıyı kullanmanız da mümkündür.

Mazotlu ısıtıcılarda son teknolojinin kullanılması ile birlikte çok yönlü bir hava akımını ortama gönderebilirsiniz.

Kısa sürede sıcak havayı ortama gönderen ve zorlu ve uzun çalışma saatlerine karşı dayanıklı olan kiralık ısımak zemin kurutma çeşitlerini firmamız aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Zaman ayarlı olarak çalıştırabileceğiniz mazotlu ısıtıcılar üstelik boyutuna göre oldukça büyük bir yakıt deposuna sahiptir.

Yapılan tasarımlarda diğer ısıtıcı cihazlara oranla kullanım kolaylığı ve aynı zamanda güvenlik önlemleri ısımak mazotlu ısıtıcı çeşitleri bir adım öne çıkarmaktadır.

Kiralık Zemin Kurutma Cihazı Bulunur mu?

Kiralık mazotlu ve elektrikli ısıtıcı hizmetimizden faydalanmadan önce tüm cihazlarımızın özellikleri hakkında detaylı bilgiye erişmek için bizleri arayabilirsiniz. Size uygun nem kurutma cihazı seçmeniz tek seferde sorununuza çözüm bulmanız demektir.

Tabi ki kiralama hizmetimiz içerisinde dâhil olan ve zemin kurutma için kullanabileceğiniz cihazlarımız ile ilgili kullanım esnasında yaşayacağınız aksilikler veya sorunlar için de uzman ekibimiz sizlere teknik desteğin yanında cihaz teminine kadar yardımda bulunmaktadır.

Önemli olan sizleri en kaliteli ürünler ile en uygun fiyatlara buluşturmak olduğu için bizleri dilediğiniz zaman arayarak sadece zemin kurutma için değil nem, küf, rutubet veya ısıtıcı ihtiyaçlarınızda da yardım alabilirsiniz.

Zemin kurutma işleminde kullanacağınız ısımak ısıtıcıların her büyüklükteki alanda da etkili olabileceğini ve gerekli yedek parçaların yanı sıra istediğiniz ürüne de hızlı bir şekilde firmamız aracılığı ile ulaşabileceğinizi de belirtmek isteriz.

#zeminkurutma #zeminnemkurutma #zeminkurutmacihazı #zeminnemalmakurutma

( Toplam : 23 Puan ) ( Oyveren : 7 Kişi ) ( ortalama : 82.5  Puan )
  • Bizimle Bağlantıda Kalın :
  • Zemin Kurutma inşaatlarda atılan temelden itibaren dikkatli bir şekilde yapılması gereken bir uygulamadır. Zemin sağlıklı olması için mutlaka kurutma yapılmalı.
  • ZEMİN KURUTMA